You are currently viewing פירוש קלפי טארוט
פירוש קלפי טארוט

פירוש קלפי טארוט – טארוט פירוש

קלפי טארוט קיימים כבר מאות שנים ושימשו ככלי לחזות את עתידו של אדם. לכל קלף טארוט יש משמעות, גם למיקומי הקלפים בקריאה יש משמעויות.

ערכת קלפי טארט כוללת 78 קלפים כאשר בכל אחד מהקלפים מופיע ציור שונה ובין הקלפים ניתן למצוא סדרות או משפחות בנושא משותף. 

טארוט הוא חפיסת קלפים המשמשת לגילוי עתידות וגילוי עתידות. הוא מכיל בדרך כלל 78 קלפים המורכבים מ-22 קלפים מז'ור ארקנה (או שופרות) ו-56 קלפים מינור ארקנה.

קריאת קלפי טארוט נעשית על ידי פותח בקלפים האומר מהי המשמעות של כל קלף ביחס לחייו. לאחר מכן, פורס את כל הקלפים בחלוקה על השולחן, עוקב אחר הנחיות ספציפיות כיצד לקרוא אותם, כדי שיוכל לענות על כל שאלה לגבי עתידו של המבקש או המצב הנוכחי בחיים

טארוט היא חפיסת קלפים שמקורה בצפון איטליה במאה ה-15. 

פירוש קלפי טארוט – הקריאה יכולה להתאים לכל תחומי החיים

קריאה בקלפים מתאימה לכל תחומי החיים, ניתן לשאלות שאלות הקשורות במציאת זוגיות, פרנסה, כיוון מקצועי וכן בריאות. באמצעות פירוש קלפי טארוט ניתן לקבל תשובות לשאלות המטרידות אתכם. באמצעות פתיחת הקלפים ניתן להבין את מקור הבעיה וכן לראות את העתיד.  נוסף על כך, ניתן לראות מה בדיוק מעכב אתכם וכיצד ניתן להימנע מהעיכוב.

פירוש קלפי טארוט – הפירוש תלוי במיומנות של קורא הקלפים

הפירוש תלוי במיומנות של קורא הקלפים- האם מדובר בקורא קלפים מיומן אשר יש ביכולתו את הידע הדרוש על מנת לתת לכם תשובות לשאלות.  ככל שאיש המקצוע מיומן יותר, כך מלאכת הקריאה בקלפים תעשה על בסיס ניסיונו רב השנים.

גישת הקריאה הפתוחה

באמצעות גישת הקריאה הפתוחה ניתן לבחון את הפרשנות לשאלות באמצעות הציורים.  משמעות הקלף נקבעת לפי הציור המופיע על גבי הקלף.

פירוש קלפי טאורט הכיתוב והציור על הקלף, מה ההבדל?

פירוש על גבי קלף משמעותו רושם של קביעות ואילו בעת פירוש הציור על הקלף ניתן להבחין בדברים חדשים בכל פעם.

לכל קלף ניתן לתת פירושים שונים

שימו לב כי מראה הקלף יהיה שונה כאשר יהיו מונחים לצידו קלפים נוספים וכן לכל קלף ניתן לתת פירושים שונים בהתאם לאווירה הרגשית.

גם ניסיון החיים משנה את היחס לקלפים

יש להבין כי גם ניסיון החיים המצטבר משנה את היחס שלנו לקלפים ומה שעברנו.

חפיסת קלפי טארוט מסייעת לחשוף את האמת

חפיסת הקלפים מסייעת בחשיפה של האמת ומסייעת לכוון אנשים אשר הגיעו להתייעץ עם מיסטיקן מומלץ. לכל חבילה יש אנרגיה ייחודית ועל המיסטיקן להכיר היטב את הקלפים.

במידה והמיסטיקן לא מכיר את הקלפים זה צריך להדליק נורה אדומה

אם המיסטיקן אינו מכיר את הקלפים, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ויהיה עליכם לבחור איש מקצוע אחר.

אל תהססו להגיע לפגישה אישית

על מנת לבחון את הידע של המיסטיקן ולדעת האם בחרתם את איש המקצוע המתאים ביותר, אל תהססו להגיע לפגישה אישית. במהלכה של הפגישה האישית תהיה לכם האפשרות לדעת האם מדובר בבעל מקצוע.

כל מיסטיקן חייב לשמור על דיסקרטיות

יש לציין כי כל מיסטיקן חייב לשמור על דיסקרטיות ולא לחשוף בפני קהל הלקוחות האחרים שלו את המידע אשר יש ברשותו.

צרו קשר עם אנג’ליקה, מדיום שתשמח לפתוח לכם בקלפים: 054-6852071

תוכלו לעיין בפירושים השונים של קלפי טארוט לעומק>>

ראו עוד: מתקשרת מומלצתמגלה עתידות

פתיחת קלפי טארוט

פתיחת קלפי טארוט הם אחד מהכלים הכי עוצמתיים כיום להגדת עתידות. בנוסף הם משמשים ליעוץ אישי, התפתחות רוחנית ופיתוח עצמי. מדובר על פילוסופיה המבקשת ללמד אותנו להביט על החיים שלנו ברבדים הרוחניים והמעשיים.

על הקלפים יש ציורים-סמלים,  אשר לקוחים מאומנות ופילוסופיות שונות מעולמות הנומרולוגיה, אסטרולוגיה, קבלה, טבע, אלכימיה, צבעים ועוד. הם מייצגים את החלקים אשר מהם מורכב בעצם האדם. הם גם מעניקים פרשנות ליכולות וייחודיות שלו כמו גם לכישרונות שונים, ובמקביל גם מצביעים על בעיות הדורשות תיקון, אשר מעכבות את ההתפתחות האישית שלו.

קלפי טארוט משקפים את האמת שבתוכנו. אנו יכולים לנסות לברוח מנה, להזניח בעיות, אבל אלה רק יחמירו עם הזמן וגם את זה ישקפו הקלפים.

הם ההבנה של המחסומים והגורמים ל"תקיעות" של אנשים בחייהם, נוצרת המוטיבציה להתחיל לפעול. לבצע שינוי, לקחת את גורלנו בידנו ולהפוך לאנשים שמגשימים את דרכם לשלמות ואושר. תפקידם של המבצעים פתיחת קלפים בטארוט, הוא להציף את הבעיות וגם להציע פתרונות ודרכים חדשות לכל אדם להביט על עצמו ועל העולם.

מקור קלפי הטארוט – גם קארל יונג האמין בהם

תחילה עוצבו קלפי ה-TAROT כמערכת קלפי משחק. החפיסות העתיקות ביותר נמצאות בצפון איטליה והם נקראו אז "קלפי הנצחונות". הם הוזמנו ע"י בני האצולה והאליטה לרגל אירועים חשובים כמו חתונות, ניצחונות ועוד. היום הם משמשים לניבוי העתיד, וגם להתבוננות פנימית וככלי לצמיחה והתפתחות רוחנית. 

כבר במאה ה-16 התפתחה באירופה מערכת של קלפי טארוט בשם "הטארוט של מארסיי" משום שהן היו מיוצרים בעיר זו. הקריאה בקלפי טארוט התפתחה מאוד במאה ה-18 וה-19 והייתה פופולארית מאוד. יש הגורסים כי מקורם של הקלפים במצרים והם נדדו עם הספרדים לאירופה. יש גם מי שמקביל את 22 הקלפים ל-22 אותיות הא',ב'.

קארל יונג היה הפסיכולוג הראשון שאמר כי הקלפים ממיצגים את הארכיטיפים השונים והחשיבה של התת מודע של הגזע האנושי. הוא ייחס להם חשיבות רבה. 

יש גם היום פסיכולוגים רבים המבצעים פתיחת קלפי טארוט עם המטופלים שלהם, כדי לבחון את דעתם על עצמם בהזדהות עם קלפים מסוימים.

מה כוללת מערכת קלפי טארוט?

המערכת כוללת 78 קלפים ויש גרסאות רבות לקלפים, רובן נחלקות לשתי תתי מערכות קלפים. חלקם משמשים למטרות לימוד ומחקר וחלקם לפרשנות מיסטית ואישית. חפיסת קלפי הטארוט הכי פופולרית ושמישה היום היא ריידר ווייט. 

למערכת הראשית קוראים "הארקנה הגדולה" (סודות בלטינית) ובה יש 22 קלפים: השוטה, הקוסם, הכוהנת, הקיסרית, הקיסר, הכהן, האוהבים, המרכבה, צדק, הנזיר, גלגל המזל, כוח, התלוי. מוות. מזג, השטן, המגדל, הכוכב, הירח, השמש, יום הדין וקלף העולם.

בחלק מהחפיסות מושמט שמו של קלף מוות והוא מזוהה רק באמצעות מספרו. 

הנושאים של הקלפים הללו המרכיבים את הארקנה הגדולה, הם אוסף של אלמנטים שהיו מאוד מרכזיים בתקופת ימי הביניים בה הם נוצרו.  

פתיחת קלפי טארוט נעשית גם במערכת המשנית והיא הארקנה הקטנה. היא מונה 56 קלפים שמחולקים לארבע סדרות כל אחת בת 14 קלפים. הם כוללים את סדרת המטות, הגביעים, החרבות והמטבעות.  ברוב החפיסות יש ארבעה קלפי חצר- מלכה, מלך, נער ואביר. 

אנשים רבים המתמודדים עם תחושות בלתי מספקות בחיים, מחסומים, פחדים ועוד, מעוניינים לדעת יותר על הלך הרוח הרגשי שלהם, ופונים לפותחת בקלפי טארוט. מה לשאול את הטארוט? בדרך כלל לא אומר האורח שום דבר על עצמו, אלא מחכה לפתיחה של הקלפים שתעיד על מצבו. 

מה היה לנו
5/5 - (10 votes)