לשאול את הטארוט

לשאול את הטארוט

קלפי טארוט הפכו לדרך נהדרת להכיר את עצמינו, להבין את הסובבים אותנו ולנתח סיטואציות שונות. הקלפים המיוחדים האלה שימשו לפני מאות שנים בארצות אירופאיות (טארוט היא מילה צרפתית) כמשחק, ועם הזמן ועל פי האמונה העממית, הפכו הקלפים לכאלה שאפשר באמצעותם לחזות את העתיד, בעוד שכיום יש מי שגורסים כי הסימנים שנמצאים על גבי כל קלף נועדו למעשה לתעד את האליטה של צפון איטליה בזמן חגיגות או אירועים מיוחדים.

עם הזמן ובעשורים האחרונים הפכו הסימנים והציורים לדרך שבה אפשר לבחון סיטואציות שונות בחיים, לבחון את האישיות שלנו, להבין את מה שטמון בנו וכולי. פתיחת קלפי טארוט משמשת להכוונה רוחנית ובעוד שרבים נעזרים בשירותים של מגדת עתידות (למעשה מדובר במתקשרת שעוסקת בפתיחת קלפים) שיודעת לספק הכוונה ייעוץ והתבוננות פנימה באמצעות ניתוח כל קלף אותו שולפים מהחפיסה.

מה אפשר ללמוד מקלפי טארוט

מי שיגיע אל מתקשרת כדי שתחזה את עתידו לא ימצא עצמו בחדר חשוך עם כדור בדולח ודמות מסתורית שנכנסת לטראנס וחוזה את העתיד או את סוף העולם. להפך, מתקשרות הן נשות מקצוע צלולות חיוניות וחיוביות שיודעות לנתח סיטואציות ולאפשר הכוונה נכונה ורוחנית באמצעות סימנים וקלפים. טארוט משמשים למעשה כסוג של צינור להתמקדות והעברת מידע, כמו גם לכלי שיעזור להחליט בנושאים בהם קיימת התלבטות כמו התחייבות גדולה, מהלכים כספיים, שינויים בקריירה, התלבטויות לגבי זוגיות וכדומה.

מה משמעות הדמויות בטארוט?

התמונות שצצות על גבי כל קלף מתארות סיטואציות מיסטיות והן מעולות ללימוד פרשנות ומחקר רוחני. בין הדמויות והסיטואציות שנמצא על הקלפים יתגלו הקוסם, האיש התלוי, קלף המוטות, קלף המרכבה, קלף המוות וכולי. לכל איור יש פרשנות שונה שאותה יש לפרש לאחר שלומדים איך לפתוח בקלפים, או באמצעות אשת מקצוע שיודעת לנתח את האיורים ביחס למי שנעזר במידע האמור.

כיצד פותחים בקלפים?

בכל הנוגע לתהליך עצמו המתקשרת מציעה בדרך כלל חפיסת קלפים ממנה יש לבחור כמות מסוימת של קלפים. פתיחת קלפים לאחר הבחירה מתבצעת בסדר שונה שתלוי בהעדפות של מי שפותח בהם. לאחר הבחירה והפתיחה יוכל מי שנמצא במקום לקבל תובנות עמוקות לגבי חייו ולבצע החלטות לגבי העתיד. באמצעות מגדת עתידות מקצועיות או מתקשרת מנוסה אפשר כבר עכשיו לבצע בחירות והחלטות, לדעת יותר על העבר ההווה והעתיד ולקבל הכוונה רוחנית וייעוץ בנושאים בוערים או חשובים.

צרו קשר עם אנג’ליקה, מדיום שתפתח לכם בקלפים: 054-6852071 

כתיבת תגובה