You are currently viewing לשאול את הטארוט
פתיחת קלפים

לשאול את הטארוט

הטארוט הוא חפיסת קלפים שנועדה במקור למשחקי קלפים. הם משמשים היום על ידי אנשים מסוימים כדי לחזות את העתיד.

המילה טארוט התייחסה במקור למשחק טארוצ'י האיטלקי, שהפך לנפוץ בצרפת ובאנגליה עד המאה ה-18, אך כיום משתמשים בה לעתים קרובות יותר כדי להתייחס לחפיסה של 78 קלפים המכילים תמונות שונות עליהם.

טארוט הוא משחק קלפים שמקורו באיטליה בתחילת עד אמצע המאה החמש עשרה. המשחק משוחק על ידי 2 שחקנים, כאשר הקלפים מערבבים ומחולקים לכל שחקן בתורו. טארוט מורכב מ-78 קלפים, 22 קלפי ארקנה עיקריים ו-56 קלפי ארקנה קטנים.

בטארוט, יש 78 קלפים עם תמונות עליהם. ברוב החפיסות, ה-Major Arcana הם 22 קלפים עם משמעויות סמליות, ול-Minor Arcana יש 56 קלפים עם ארבע חליפות כל אחד. חליפות אלו הן שרביטים, חרבות, כוסות וחומשים. הארקנה הקטנה מייצגת סמלים המשקפים את חיי היומיום שלנו בצורה ארצית יותר מאשר הארקנה הגדולה.

אדם יכול לשלוף קלף טארוט לעצמו או למישהו אחר כאשר הוא מחפש הדרכה, תובנה או עצה לגבי היבט בחייו שהוא נאבק בו.

הפרשנות של קלף הטארוט תשתנה בהתאם למה שכל אחד צריך.

קלפי טארוט הם כלי לגילוי עתידות. קלפי טארוט משמשים כדי לגשת אל תת המודע. כאשר הקלפים נשלפים, הם מציעים הדרכה לגבי החלטות עתידיות, עוזרים במצבים אישיים קשים, ומספקים תובנה לגבי מה זה שעשוי לגרום לבעיות בחייו. ניתן לפרש את משיכת הקלפים על ידי קריאת הסמלים והתמונות שעל הקלפים.

קלפי טארוט

קלפי טארוט הפכו לדרך נהדרת להכיר את עצמינו, להבין את הסובבים אותנו ולנתח סיטואציות שונות. הקלפים המיוחדים האלה שימשו לפני מאות שנים בארצות אירופאיות (טארוט היא מילה צרפתית) כמשחק, ועם הזמן ועל פי האמונה העממית, הפכו הקלפים לכאלה שאפשר באמצעותם לחזות את העתיד, בעוד שכיום יש מי שגורסים כי הסימנים שנמצאים על גבי כל קלף נועדו למעשה לתעד את האליטה של צפון איטליה בזמן חגיגות או אירועים מיוחדים.

עם הזמן ובעשורים האחרונים הפכו הסימנים והציורים לדרך שבה אפשר לבחון סיטואציות שונות בחיים, לבחון את האישיות שלנו, להבין את מה שטמון בנו וכולי. פתיחת קלפי טארוט משמשת להכוונה רוחנית ובעוד שרבים נעזרים בשירותים של מגדת עתידות (למעשה מדובר במתקשרת שעוסקת בפתיחת קלפים) שיודעת לספק הכוונה ייעוץ והתבוננות פנימה באמצעות ניתוח כל קלף אותו שולפים מהחפיסה.

מה אפשר ללמוד מקלפי טארוט

מי שיגיע אל מתקשרת כדי שתחזה את עתידו לא ימצא עצמו בחדר חשוך עם כדור בדולח ודמות מסתורית שנכנסת לטראנס וחוזה את העתיד או את סוף העולם. להפך, מתקשרות הן נשות מקצוע צלולות חיוניות וחיוביות שיודעות לנתח סיטואציות ולאפשר הכוונה נכונה ורוחנית באמצעות סימנים וקלפים. טארוט משמשים למעשה כסוג של צינור להתמקדות והעברת מידע, כמו גם לכלי שיעזור להחליט בנושאים בהם קיימת התלבטות כמו התחייבות גדולה, מהלכים כספיים, שינויים בקריירה, התלבטויות לגבי זוגיות וכדומה.

מה משמעות הדמויות בטארוט?

התמונות שצצות על גבי כל קלף מתארות סיטואציות מיסטיות והן מעולות ללימוד פרשנות ומחקר רוחני. בין הדמויות והסיטואציות שנמצא על הקלפים יתגלו הקוסם, האיש התלוי, קלף המוטות, קלף המרכבה, קלף המוות וכולי. לכל איור יש פרשנות שונה שאותה יש לפרש לאחר שלומדים איך לפתוח בקלפים, או באמצעות אשת מקצוע שיודעת לנתח את האיורים ביחס למי שנעזר במידע האמור.

כיצד פותחים בקלפים?

בכל הנוגע לתהליך עצמו המתקשרת מציעה בדרך כלל חפיסת קלפים ממנה יש לבחור כמות מסוימת של קלפים. פתיחת קלפים לאחר הבחירה מתבצעת בסדר שונה שתלוי בהעדפות של מי שפותח בהם. לאחר הבחירה והפתיחה יוכל מי שנמצא במקום לקבל תובנות עמוקות לגבי חייו ולבצע החלטות לגבי העתיד. באמצעות מגדת עתידות מקצועיות או מתקשרת מנוסה אפשר כבר עכשיו לבצע בחירות והחלטות, לדעת יותר על העבר ההווה והעתיד ולקבל הכוונה רוחנית וייעוץ בנושאים בוערים או חשובים.

צרו קשר עם אנג'ליקה, מדיום שתפתח לכם בקלפים: 054-6852071 

מה היה לנו
5/5 - (10 votes)