מגדת עתידות - מגלה עתידות

אנג'ליקה מגדת עתידות

אנג'ליקה הינה מתקשרת רוחנית בעלת יכולות על חושיות אדירות וכמו-כן, מתפקדת כמדיום וכמתקשרת רוחנית מדהימה. היא נעזרת בקלפי טארוט על מנת לענות על שאלות ולהגיע עד לפרטים הקטנים ביותר וכך גם עושה שימוש בכוחות העל טבעיים שלה לראות את הנסתר, ראייה של דברים שאדם רגיל אינו ניחן בהם כלל וכלל.
זה נכון שיש הרבה מגדות עתידות בישראל ויש גם לא מעט מתקשרים ומתקשרות, אך האמת היא, שאיש מהם לא מגיע לרמת היכולות של אנג'ליקה. היא יכולה לתת לכל אדם שמגיע אליה סיוע בעזרת הכוחות שלה, כי כנראה שהמוות הקליני שהיא עברה שינה את חייה באופן בלתי הפיך. לא רק שהיא רואה את העתיד ומסוגלת להבין אותו, היא גם יכולה לתקשר עם ישויות שונות מעולמות אחרים, להבין את המסרים ולתרגם אותם לשפה שכל אחד יוכל להבין. 

מגלה עתידות: תקשור רוחני

בגיל 10 התייתמה אנג'ליקה, מתקשרת רוחנית, מאימה ועברה מוות קליני בעקבות תאונת דרכים קטלנית שעברה. מאז היא חשה שקיבלה כוחות אדירים, שמסייעים לה לעשות תקשור רוחני לעזור לאנשים רבים, להכווין ולייעד אותם כאילו התאונה האישית שהייתה מעורבת בה והמוות של אימה ייעדו אותה לתפקוד כזה בכל הקשור לתקשור רוחני עם עולם המתים.

מגדת עתידות מדהימה

אנג'ליקה הינה מגדת עתידות מומחית לתקשור רוחני, והיא מתקשרת רוחנית מדהימה ומעבירה מסרים, נעזרת בקלפי טארוט, פתיחה בקלפים בכדי להבין פרטים מדויקים לגבי השאלה הנשאלת. יודעת לרפא מחלות ולנבא את העתיד. בעלת כוחות מדהימים שבעזרתם מראה לשואל את הדרך המיוחלת אל הייעוד של השואל. כמו האמהות שלנו עליהם התורה מספרת לכן הכינוי של אנג'ליקה הוא מאמה "אנג'ליקה" בשל הנתינה האין סופית שלה ללא תנאי של קבלה.
היא מתגוררת כצוענייה במקום מלאה בטבע וחיות ולכן מחוברת תמיד לכוחותיה, יעודה לעזור לנפשות אשר זקוקות לתיקון והכוונה.

הרבה אנשים מוצאים עצמם בסיטואציות שונות בחיים שבהן הם היו רוצים לדעת מה צופן להם העתיד ולמה בעצם לצפות. יש אנשים שהשאלות העל העתיד מטרידות אותם יותר לקראת אירועים חשובים כמו חתונה או הקמת משפחה, ואילו אחרים רוצים לדעת מה יקרה מחר כשהם חושבים על צעד עסקי חשוב. האמת היא, שזה לא משנה מה מביא אתכם לחשוב על העתיד ולהתעמק בו, כי השאלה הגדולה היא איך תוכלו לעשות את זה ואיך תוכלו לגלות מה יקרה לכם. התשובה הטובה ביותר היא לפנות אל מגדת עתידות שלה חושים מיוחדים, והאחת והיחידה שתוכל לסייע לכם כמו שצריך זו אנג'ליקה המתקשרת.

מגלה עתידות עם כוחות

אנג'ליקה ליצקין, הינה מגלה עתידות בעלת כוחות על טבעיים אדירים. היא ניחנה בכוחות אלו מאז התייתמה מאמה בגיל 10 ועברה מוות קליני עקב תאונה מחרידה. מאז היא מוצאת עצמה עם כוחות על חושיים, מה שמסייע לה לעשות בהo שימוש ולתת עזרה מירבית לנפשות רבות שזקוקות לתיקון ולהכוונה דרכה. כוחותיה הביאו אותה להבנה שלהיות מגלת עתידות זהו ייעודה האמיתי בעולם.

נפשות רבות שטרם מצאו סיפוק במה שהן עושות, נעזרות בה ומכוונות דרכה לתיקון. אנג'ליקה הצוענייה מספקת תשובות מכווינות בנוגע לחסימות ולקארמות שליליות וכן נותנת ייעוץ רוחני ומייעדת נפשות לעתיד טוב יותר בכוחותיה האדירים, בעזרתם היא מסוגלת אף לשנות גורלות. את העתיד כמו העבר וההווה היא מגלה בעזרת קלפי טארוט ודרכם היא מגיעה עד לפרטים הקטנים ביותר בנוגע לכל שאלה אשר נשאלת. כמו-כן, היא מתקשרת כמדיום עם העולם הבא בעלת חושים על טבעיים ומסייעת כצינור תקשורת בין שני העולמות.

עבור אנג'ליקה העזרה לאנשים רבים גורמת לסיפוק רב ולאושר. כשרונה לרפא מחלות ולנבא עתידות וכן לתת עזרה לנפשות מסייע לה להרגיש שעשתה משהו מועיל בעולם הזה. היא רואה בכוחותיה מתנת אל וייעוד. כמו-כן, זו לא פעם ראשונה שהיא הבריאה חולים ועל-כן היא עשירה בלקוחות מודים ומרוצים.

אנג'ליקה הינה מגדת עתידות מעולם המדיכל זאת בזכות הכוחות האדירים שבהם היא ניחנה, בעזרתם היא תגלה הכל עליכם, תכווין ואף תשנה גורלות וכן תדלל קארמה שלילית שייתכן ומכוונת עליכם. לא סתם היא זוכה למכתבי תודה מאנשים רבים להם סייעה ועזרה. כאשר תגיעו אליה תרגישו ביכולות האדירים שלה, היא תתן לכם תמונה מלאה בפרטים אודות מה שקורה לכם או אודות יקיריכם שבעולם הבא. בזכותה תוכלו להבין מה עוצר ממכם להתקדם או לקלוט מסרים שמיועדים עבורכם מיקירכם בעולם הבא. אם אתם מחפשים מתקשרת מומלצת, אנג'ליקה היא הכתובת הנכונה עבורכם.

 מגדת עתידות באמת אמינה?

תפקידה של מגדת העתידות כפי שמה הינו לחזות את העתיד ועל מנת לעשות כן עושה מגדת העתידות שימוש במגוון שיטות. פעמים רבות אנשים הולכים אל מגדת עתידות על מנת לגלות מה צופן להם העתיד אך כשזה מגיע מתאכזבים מפני שהחיזוי לא התגלה. אז האם מגדת עתידות אמינה?

כיצד ניתן לחזות את העתיד?

אחת מהשיטות המדויקות לחיזוי העתיד היא בעזרת פתיחת קלפי טארוט. קלפי הטארוט ידועים ביכולתם להעניק תשובה לכל שאלה שנשאלת וכך גם בדבר העתיד. בעת פתיחת הקלפים, יכולה מגדת העתידות לראות מה מסתמן לנו בעתיד ואילו הזדמנויות עומדות בפתח אך יש סייג אחד. יש לנו בחירה חופשית. מכיוון שיש לנו בחירה חופשית, מגדת העתידות איננה יכולה לחזות את העתיד במדויק מפני שבכל רגע אנחנו יכולים לשנות את דרכינו ולבחור מחדש. כך למשל יכולה מגדת העתידות לחזות שתהיה לך בחירה משמעותית בקרוב והיא תוכל גם לדעת באיזה נושא ולפעמים מה יהיו האופציות אך לא תוכל מגדת העתידות לדעת מה תהיה בחירתך בפועל במדויק.

איך נדע שמגדת העתידות אמינה?

כאשר מחפשים מגדת עתידות אמינה, אפשר לבדוק כמה גורמים. ראשית, מומלץ שמגדת העתידות תדע גם להעניק לנו זוויות ראייה רלוונטיות לגבי העבר שלנו וגם ההווה. כאשר מגדת עתידות עושה שימוש בפתיחת קלפי טארוט, היא תוכל לזהות דפוסי עבר שלנו ושל האנרגיות המלוות אותנו ועל ידי כך תוכל להעניק לנו ייעוץ רוחני. בעת שהנכם מרוצים מפתיחת הקלפים או השיטה בה משתמשת מגדת העתידות, ניתן לעבור לתהליך גילוי העתידות שכן במצב זה יהיה מדויק יותר. בנוסף, במיוחד כאשר מתייעצים בנושאים כה רגישים כמו העתיד שלנו שעשוי להשתנות, מומלץ לעשות תהליך זה לאחר היכרות עם מגדת העתידות שלרוב תציע גם שירותים רוחניים נוספים כמו תקשור, ייעוץ רוחני ועוד.

כמו כן מגדת העתידות יכולה לצפות השלכות

אמנם מגדת העתידות איננה יכולה לחזות את בחירתנו הסופית, אך היא יכולה לייעץ לנו כיצד לפעול מפני שהיא יכולה לראות את השלכותיהם של המעשים שלנו. במידה והנכם נמצאים בפני צומת דרכים, ניתן לפנות למגדת עתידות על מנת לגלות לאן מובילות הדרכים השונות ביניהן אתם צריכים לבחור. בנוסף, כאשר פונים אל מגדת עתידות שעוסקת גם בתקשור, ניתן להבין ולקבל מסרים שמיועדים אלינו כך שנוכל להבין טוב יותר את ההווה, את שצופן לנו העתיד, את ייעודינו והאפשרויות העומדות בפנינו.

מה היה לנו
3.2/5 - (227 votes)