ייעוץ רוחני

ייעוץ רוחני – מדיום שמתווכת עם עולם המתים

אנג'ליקה המתקשרת היא בעלת כוחות מיוחדים שיוכלו לעזור לכם לעשות לא מעט סדר בחיים, אז למה אתם מחכים?

ייעוץ רוחני שיכול לשנות את חייכם

הרבה פעמים אנשים בטוחים שעליהם לחכות עד למצב קיצוני במיוחד כדי לפנות אל מיסטיקנים מומלצים, אך האמת היא, שלא תמיד זה נכון. אתם לא צריכים לראות את עצמכם בקצה או להיות בייאוש גדול כדי לרצות לעזור לעצמכם, כי פשוט אין בכך טעם. במקום זאת תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאב לב ודילמות, ובמיוחד אם תבחרו לפנות אל מיסטיקנים שחיים ונושמים את התחום הזה מזה שנים. סיוע, עצה והדרכה רוחנית על ידי מיסטיקנים מקצועיים זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להרגיש טוב יותר וכדי לקבל החלטות נכונות ואתם מוזמנים לפנות אל אנג'ליקה המתקשרת בכל עת.

ייעוץ רוחני

אנג'ליקה, הינה מגדת עתידות ומגשימת משאלות מעניקה ייעוץ רוחני ועזרה לנפשות שזקוקות לתיקון ולהכוונה. בנוסף היא גם מסייעת לנשמות ולמלאכים מעולם המתים להביע עצמם ולהעביר מסר עבור אנשים בעולם הזה, על מנת שינוחו בשקט ובשלווה שם. בהיותה מגלה עתידות היא עושה שימוש בקלפי טארוט על מנת להגיע עד לפרטים הקטנים ביותר.

יכולתה העל טבעית האדירה לראות תמונה שלמה על הלקוחות שלה הן מבחינת עברם והן מבחינת ההווה והעתיד שלהם מדהימה מחדש שוב ושוב את קהל לקוחותיה ולכן היא מושלמת למתן ייעוץ רוחני. לעתים באים הלקוחות עם מקרים בהם יש עליהם קארמה שלילית וחסימה ובעזרת הראייה העל טבעית שלה היא מצליחה להסיר אותה ממנם ולשנות עבורם גורלות. אנשים שמחפשים הכוונה ותיקון דרכה מוצאים מענה בזכות כוחותיה לראות ולתקשר עם עולם הנסתר.

אל תוותרו על ייעוץ רוחני

זה לא משנה איפה אתם נמצאים היום ומה מטריד אתכם, כי בכל מקרה ייעוץ רוחני שהוא לגמרי עצה טובה והכוונה רוחנית יכולות לסייע לכם מאוד. חלק מהאנשים פונים אל אנג'ליקה כי הם מרגישים קושי להתחבר אל עצמם, ואילו אחרים מרגישים שיש אנרגיה שלילית שממלאה את חייהם, וזאת למרות שהם עצמם אנשים טובים וחיוביים. כל הדברים האלה הם לא דברים שצריך לזלזל בהם, ובהחלט כדאי לפנות לקבלת עזרה, ואם כבר עזרה, אז עדיף לפנות אל הטובה מכולן.

אין ספק שיש דרכים רבות שבעזרתן אנשים שיכולים לתת לכם שירות בתחום הזה עובדים. כלומר, יש מתקשרים שעושים זאת על ידי פתיחת קלפי טארוט ואילו אחרים פועלים בשיטות שונות, אך האמת היא, שלא כל מי שמפרסם עצמו בתחום זה יכול לתת לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. אומנם זה נכון שאפשר ללמוד באופן טכני כיצד לקרוא את קלפי הטארוט, אך בין זה ובין שירות אמיתי ויעיל יש עוד דרך ארוכה. אנג'ליקה היא בחירה נכונה עבור כל מה ששייך לייעוץ רוחני כיוון שזו מהות החיים שלה וכיוון שיש לה יכולות על טבעיות. כל אדם שיגיע אליה לייעוץ יוכל למצוא את עצמו בסופה של הפגישה לא רק נדהם, אלא גם הרבה יותר חכם.

מה זה ייעוץ רוחני?

יעוץ רוחני מהווה ליווי לאדם שמתמודד עם קשיים ובעיות, וזקוק לעזרה. הכלים שבאמצעותם מוצאים פתרונות הם כלים רוחניים שונים כמו למשל תקשור, קלפי טארוט ועוד.

המקבילה של הייעוץ הרוחני היא הפסיכולוגיה. יש אנשים שלא מעוניינים ב"חפירה" של סיפור חייהם ומעדיפים ללכת למתקשרת או לקבל ייעוץ רוחני, ממנו הם שואבים כוח ויכולים להקל על עצמם בהתמודדות עם בעיות שונות.

אלה יכולות להיות בעיות בריאותיות, אישיות, בעיות חברתיות או בעבודה. כל בעיה שמפריעה לאותו אדם להרגיש מאושר ושלם.

מי שבדרך כלל מעניק ייעוץ רוחני היא מתקשרת. יש מתקשרות שיש להן כוחות מיוחדים והן מצליחות באמצעות תקשור, להתחבר לאותו אדם, להזדהות עם הבעיות שלו ולמצוא לו פתרונות יצירתיים. חשוב לומר כי היום אפשר לקבל גם ייעוץ רוחני בטלפון. הליווי הרוחני חייב להיות בהתאמה אנרגטית של מטפל-מטופל.

ייעוץ רוחני – מתקשרת

תקשור פירושו התחברות לאדם שזקוק לעזרה והכלי הרוחני הוא תקשור. מתקשרים ניחנים בדרך כלל בכוחות שאין לכל אדם, והם מיוחדים במינם.

לעתים עולים במהלך הייעוץ, סימנים של גלגולי חיים קודמים. אלה למשל עלולות להיות הסיבה "לתקיעות" של אדם בתחום מסוים בחייו. 

ריפוי אנרגטי עשוי לפרום קשיים בתחום של סמכות, חופש, אהבה, קבלה, הורות ועוד. הוא מאפשר הבנת הגורמים, ויוצר מוטיבציה לפתור את הבעיה בדרכים חדשות ויצירתיות. הריפוי האנרגטי מוביל את המטופל להקשיב לעצמו, לתת מודע שלו ולהאמין שיש לו את הכוחות לעזור לעצמו. 

לעתים תוך כדי ייעוץ רוחני נעשה גם שחזור גלגולים שבהם אפשר למצוא את המקור לבעיה, מדיטציה ודמיון מודרך הם גם כלים חשובים.

מהי טכניקת תקשור?

טכניקת תקשור מאפשרת למתקשרים להתחבר אל האנרגיה הסובבת אותם, אל אותו שדה מגנטי המקיף כל אחד ונקרא "הילה". בעבודה על אותו שדה מצליחה המתקשרת הרוחנית להתחבר אל ישויות ולקבל מהן אנרגיה שתעזור לה לעזור לאחרים.  הישויות הללו הן "המדריכים" של כל מתקשרת והם עוזרים לה בליווי הרוחני. היא מקבלת מהם כוחות ועוצמה, ומצליחה להעניק את הכוח הזה למטופלים שלה.

חשוב לומר כי יש כל מיני מתקשרים, אבל לא כל אחד מהם באמת מצליח לעזור. רוב המתקשרים האמתיים שיש להם כוחות, מעידים על אירוע שבו קיבלו אור וכוח בחייהם. מהאירוע הזה בעצם הם הפכו למתקשרים משום שיש להם עוצמה שאין לאחרים.

אנג'ליקה חוותה מוות קליני, וזו הייתה בעצם נקודת החושך שהפכה לאור הגדול בו היא מעניקה ייעוץ רוחני עצום למטופלים שלה.

מה היה לנו
4.4/5 - (5 votes)