מרפאה רוחנית

מטפלת ומרפאה רוחנית – אנג'ליקה ליצקין המתקשרת

אנג'ליקה היא מתקשרת מטפלת רוחנית וגם מרפאה רוחנית מזה שנים רבות, והיא מסוגלת לעשות את זה תודות לכוחות מיוחדים שיש לה וכתוצאה מחוויות שהיא עברה בחיים. היא התייתמה בגיל מאוד צעיר וגם עברה מוות קליני כתוצאה מתאונת דרכים, וכל החוויות האלה הפכו אותה להיות מי שהיא היום. היום היא מתקשרת עם כוחות מופלאים והיא תוכל לסייע לכל אחד ואחד מכם בנקודות רבות של החיים, כך שאתם מוזמנים ליצור עימה קשר בכל עת.

מרפאה רוחנית

האם אתם זקוקים למרפאה רוחנית או מטפלת רוחנית?
את העובדה שהעולם שלנו מורכב וכי כל אחד יכול לראות ולחוות את המציאות בצורה שונה כולנו יודעים. השאלה היא מה עושים עם הידיעה הזאת ומה היא אותה אמת שאנחנו מחפשים. אין ספק שלכל אחד מאיתנו יש אמת אחרת וכל אחד נמצא בחיים האלה בחיפוש אחר דבר קצת שונה, כך שלמעשה המשימה שלנו היא לדעת מה אנחנו מחפשים ואיך אפשר להגיע לשם הרבה יותר בקלות. יכולות לקרות לנו הרבה סיטואציות בחיים שלא קל להתמודד איתן ושלא ברור מה צריך לעשות כדי להרגיש בהן טוב יותר, ולכן לא פעם מומלץ לפנות לקבלת עזרה והכי טוב מאנג'ליקה שהיא גם מטפלת רוחנית וגם מרפא רוחנית.

תרומת המרפא הרוחנית

בין כל השאלות שאיתן אנחנו צריכים להתמודד ובין כל האתגרים, המרפא הרוחני הוא הדבר שיעזור לנו. המרפא הרוחני יסייע לכל אחד מאיתנו להבין מאיפה הוא מגיע, איפה הוא נמצא, ובעיקר, לאן הוא צריך ורוצה להגיע. חשוב להבין ולהיזכר שהדברים כן נמצאים בידיים שלנו ובסופו של דבר אנו אלה שכותבים את סיפור חיינו, ועל ידי מרפא רוחני אפשר להיזכר בדברים ולהבדיל בין הטפל לעיקר.
פנו עוד היום לאנג'ליקה מרפאה רוחנית ומטפלת רוחנית וותיקה מנוסה עם תעודות. 

אנ'ליקה מספקת גם שירותים של ליווי רוחני וקריאה בקלפים.

מה היה לנו
5/5 - (4 votes)