פתיחה בקלפים

פותחת בקלפים יכולה לשפוך לא מעט אור על כל הסיטואציה שבהן אתם לא לגמרי יודעים מה לעשות בחיים, והאמת היא, שלא חסרים מצבים כאלה. כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו בשלב שבו הוא לא יודע לגמרי לאן לפנות, וזה גם בדרך כלל השלב שבו כולנו היינו רוצים לקבל ליווי רוחני מסוגים שונים.

נשמע לכם מוכר כי גם אתם צריכים לקבל היום החלטה לגבי חתונה, קניית דירה, קריירה או כל דבר אחר? אם כך, הגיע הזמן שגם אתם, כמו רבים אחרים, תנסו את התחום הרוחני של החיים. פתיחה בקלפי טארוט זו אומנות של ממש וצריך אנרגיות, כוחות וגם לא מעט אמונה כדי לבצע משימה כזאת. לכן אפשר להבין מדוע לא כל אשת מקצוע שמבטיחה לכם את הטוב ביותר בתחום הזה באמת תיתן לכם את הכול, ואם אתם מחפשים פותחת בקלפים מומלצת כדאי יהיה לחשוב על אנג'ליקה, כי יש לה ניסיון רב ביותר.

פתיחה בקלפים שתוכל לסייע לכם

הרעיון בפתיחה בקלפים הוא לא רק לדעת איך עושים זאת, אלא גם להבין את התחום הזה לעומק. בפועל, השיטה עובדת כך:

  • תחילה הלקוח מתבקש לבחור קלף
  • לאחר מכן נעשה ניתוח של הקלף
  • בסופו של דבר ישנו חיבור בין הקלף הנבחר ובין החיים של הלקוח

כדי לבצע את כל המשימות האלה צריך לא רק חבילת קלפים אלא גם הרבה ידע. כיצד אפשר להבין מהקלף מה באמת המשמעות שלו לגבי חיי הלקוח? אומנם זה נכון שכל אחד יוכל למצוא היום ניתוח ברמה כזו או אחרת של קלפים באינטרנט, אך בין זה ובין רוחניות יש מרחק גדול. כדי להבין את המסר האמיתי של הקלפים אל הלקוח צריכה מתקשרת רוחנית הרבה מאוד ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום, ולכן אנג'ליקה היא אשת המקצוע הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות.

מהם קלפי טארוט

קלפי טארוט נקראים לרוב 'קול התת מודע'. ניתן להשתמש בהם לתובנה אינטואיטיבית ולשיקוף אישי. קלפי טארוט משמשים לעתים קרובות ככלי לגילוי עתידות. הם משמשים בדרך כלל כדי לענות על שאלות בנושאים אישיים, בין אם זה על אהבה או עבודה.

החפיסה הנפוצה ביותר מכילה 78 קלפים: 22 קלפי מנצח, הממוספרים מ-1-21; ועוד 56 קלפים המורכבים מארבע חליפות: שרביטים (אלות), מחומשים (יהלומים), חרבות (אלים) וכוסות (לבבות). קלפים ב- Major Arcana עשויים להתפרש כמתארים מסע פנימי או בעלי משמעות חיצונית ומייצגים מושגים רחבים השולטים בחוויה האנושית, כגון אהבה, עבודה או מוות. קלפים ב-Minor Arcana מייצגים היבטים ספציפיים של החיים שעוזרים להאיר את המושגים הרחבים הללו שלMajor Arcana ומספקים פרטים על חיי היומיום – האנשים שאנחנו.  

הקלף הראשון הוא הקלף הראשון בחפיסה וכך הלאה כאשר כל קלף עוקב מונח עם הפנים כלפי מטה, החלק העליון של החפיסה פונה כלפי מעלה על גבי הקלף הקודם. אנג'ליקה עוסקת בפירוש קלפי טארוט ועוזרת לכם להבין את המסר שמתקבל מהקלפים. 

פתיחת קלפים: כל היתרונות במקום אחד

אנג'ליקה הפותחת בקלפים היא אשת מקצוע שיכולה לתת לכם שירות נרחב בכל עולם הרוחניות, בין אם זה אומר תקשור עם מלאכים, פתיחת קלפי טארוט או כל פעולה אחרת. אם אתם רוצים שמדיום מומחית תנסה לעזור לכם ולקבל מסרים עבורכם מעולם המתים הרי שגם אז אנג'ליקה היא אשת המקצוע הכי טובה שיש, אז למה אתם מחכים? אתם לא חייבים תמיד להגיע לקצה כדי לקבל עזרה רוחנית שכן עזרה כזאת יכולה לשפר את חייכם גם אם אתם לא נמצאים בסיטואציה קיצונית. אנג'ליקה מנוסה בתחום הזה והיא תוכל לעזור לכם גם בייעוץ, בגילוי עתידות ואפילו בריפוי רוחני. היום זה כבר ברור יותר מאי פעם: החיים שלנו הם לא רק חומר ולא רק פיזיים אלא גם רוחניים, כך שהגיע הזמן לשלב בין כל הגורמים האלה ביחד ולחיות חיים בריאים ונעימים יותר.

ראו עוד: מגלה עתידות

שאלות נפוצות:

פותחת בקלפים יכולה לשפוך לא מעט אור על כל הסיטואציה שבהן אתם לא לגמרי יודעים מה לעשות בחיים, והאמת היא, שלא חסרים מצבים כאלה. כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו בשלב שבו הוא לא יודע לגמרי לאן לפנות, וזה גם בדרך כלל השלב שבו כולנו היינו רוצים לקבל ליווי רוחני, למידע נוסף כנסו >>

אם אתם צריכים לקבל החלטה לגבי חתונה, קניית דירה, קריירה או כל דילמה אחרת, משמע שהגיע הזמן שגם אתם, כמו רבים אחרים, זקוקים לפתיחה בקלפים. כנסו ליצירת קשר >>

מה היה לנו

קלפי טארוט:

4.1/5 - (19 votes)