פתרון בעיות

מחפשים פותרת בעיות?

אנג'ליקה ליצקין היא מתקשרת פותרת בעיות שיכולה לעזור לכם למצוא פתרון לבעיות שמולן אתם ניצבים, עם כוחות על שמאפשרים לה לגלות את העבר, ההווה והעתיד.
לו רק היינו יכולים לדעת מה צופן לנו העתיד, החיים שלנו היו יכולים לקבל תפנית ואנו עצמנו היינו יכולים ללכת בכיוון אחר לגמרי. הלא כל בחירה שאנו עושים בחיינו ולמעשה כל דבר שאנו עושים משפיע על מסלול חיינו. בחירה אחת לא נכונה, יכולה ליצור תפנית לא חיובית, ולהיפך.

אנג'ליקה ליצקין פותרת בעיות

עם אנג'ליקה ליצקין פותרת בעיות יש לנו את הדרך לדעת את העתיד שלנו, או ליתר דיוק לשמוע על העתיד שלנו מפיה. גברת ליצקין זכתה בכוחות על מיוחדים, לאחר שחוותה מוות קליני. הכוחות האלו מאפשרים לה לראות את העבר, ההווה והעתיד של כל אחד, תוך שהיא פותחת בקלפי טארוט על מנת לרדת לפרטים מדויקים על השואל והבעיות שהוא ניצב מולן.

פותרת בעיות איך זה עובד?

אנג'ליקה ליצקין פותרת הבעיות היא כמעין צינור שמעביר מידע מהיקום, והיא גם מדיום שיכולה לתווך בין עולם המתים לבין העולם שלנו, עולם החיים. בעזרת היכולת שלה לקבל מידע הנוגע לאדם העומד מולה, באשר לבעיות שהוא ניצב מולן, היא יכולה לעזור לו לתכנן את צעדיו הבאים, כך שיוכל להשפיע על העתיד שלו או לכוון עצמו לעתיד טוב יותר.
ידיעת העבר של האדם נותנת לה להבין את האדם שניצב מולה, את הדרך שהוא עבר עד לנקודה בה הוא פונה אליה, ובהתבסס על העבר היא יכולה לדעת את הסיבה לבעיות שהוא מתקשה להתמודד איתן. במקביל, ראיית העתיד עוזרת לה לדעת אילו אפשרויות עומדות בפני האדם כתוצאה מבחירה או מעשה כאלו או אחרים.

אנג'ליקה פותרת בעיות

כל חי שעבר טראומה שבעקבותיה הביטחון העצמי שלו נפגע – סובל ממצב פסיכוטי חרדתי.
כלומר חרדות או דאגות שצצות מתוך המחשבות – נהפכות להיות מצב מציאותי ומשפיעות על התפקוד בחיי יום. אנשים פונים לאנג'ליקה לשם פתיחת מחסומים ואחד הגורמים למחסומים אלו זה המצב המתואר קודם. הייעוד בריפוי – זה לחזור אחורה אל הטראומה וללמד אותו איך להתמודד עם הפגיעה הנפשית, על ידי לימוד כלים וליווי רוחני אל התוצאה החיובית – שבמקום חרדות ודאגות יש חיזוק נפשי ובחירת החלטות לקידום ולא לקיפאון.
תהליך הוא ארוך המצריך מסע אל העבר והתמודדות עם ההרגשות הקשות בגלל ההדחקה. אך בסופו של התהליך אנג'ליקה מצליחה להביא את המבקש את עזרתה לנקיון כללי ופתיחה רגשית עמוקה לשם קבלת החיים ללא חרדות או מחסומים.

מה היה לנו
5/5 - (6 votes)