ליווי רוחני

ליווי רוחני מקצועי

מרגישים לפעמים שאתם יודעים בדיוק מה אנשים מרגישים למרות שייתכן שכלפי חוץ הם מציגים בדיוק ההפך? מרגישים שאתם לפעמים "נדבקים" ברגשות של אנשים הקרובים לכם? חוויה זו, הקרויה בשפה הפסיכולוגית "העברה" היא הבסיס ליכולת הליווי הרוחני של אנג'ליקה, מתקשרת רוחנית, והיא יכולת הקיימת אצל כולנו- אם רק נתחבר לאני הפנימי הרוחני שלנו.

ליווי רוחני משמעו ליווי של אדם בספירה אחרת מהספירה של העולם הגשמי. ליווי רוחני מתחבר אל המצוקות הפנימיות של האדם ומנסה לרפא אותם בצורה רוחנית. ניתן לעשות זאת באמצעות מדיטציה, דמיון מודרך, וחיבור חזרה אל הצדדים הפגועים והכואבים שבפנים.

ליווי רוחני – לא מה שחשבתם

אם אתם מדמיינים שתיכנסו לחדר הטיפול וכל הבעיות שלכם ייפתרו בבת אחת, תחשבו שוב. ליווי רוחני כשמו כן הוא- ליווי. המלווה הרוחנית נמצאת לצידכם בכל שלב ושלב בדרך, אבל זהו התפקיד שלכם לעשות את העבודה הרוחנית הקשה, לענות על השאלות, להתחבר לחלקים הנסתרים בתוככם ולשחרר את החסימות הרוחניות שפוגעות לכם בחיים.

איך מוצאים מלווה רוחנית טובה?

השלב הראשון במציאת מלווה רוחנית הוא קודם להיפגש, להכיר ולנסות להתרשם מהעומדת מולכם. האם אתם מרגישים אליה חיבור מיידי? האם יש צד בתוככם שפשוט רוצה לספר לה הכל ולתת להכיר כל נדבך בנפש שלכם? אם כן, יכול להיות שמצאתם את הליווי הרוחני המושלם בשבילכם.

5/5 - (7 votes)